Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Port Lotniczy Lublin: Biznesowa poczekalnia otwarta - Informacja prasowa

04Paź
2013
Port Lotniczy Lublin: Biznesowa poczekalnia otwarta - Informacja prasowa
04-10-2013

Od 4 października pasażerowie Portu Lotniczego Lublin mogą w komfortowych warunkach oczekiwać na odlot samolotu. Do użytku została oddana biznesowa poczekalnia. Jest ona przeznaczona dla podróżnych, którzy posiadają karty lojalnościowe Priority Pass, Airport Angel, Eurolot, ale także dla tych z pasażerów, którzy zechcą wybrać komfortowe warunki obsługi.

Salon BEL (Business Executive Lounge) znajduje się na terenie w terminalu międzynarodowego za kontrolą bezpieczeństwa, w strefie odlotów Schengen. Salon otwarty jest 7 dni w tygodniu między godzinami 8.00-22.00. Opłatę za skorzystanie z poczekalni (80 zł) można uiścić w kasach biletowych na lotnisku. albo
 
Poczekalnia zapewnia komfortowe warunki do pracy odpoczynku przed podróżą. Znajduje się tu barek samoobsługowy z bogatą ofertą zimnych i gorących napojów bezalkoholowych, przekąsek przygotowanych przez lokalnych producentów oraz napojów alkoholowych. Pasażerowie mają dostęp do Internetu i systemu aktualnych rozkładów lotów. Mogą się także zrelaksować, czytając prasę lub oglądając telewizję.
 
Pasażerowie piątkowego lotu do Gdańska mogli bezpłatnie skorzystać z poczekalni biznesowej, oczekując na odlot samolotu. W ten sposób Port Lotniczy Lublin zainaugurował otwarcie salonu Business Executive Lounge. 
Powrót