Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Zmiana w Zarządzie spółki Port Lotniczy Lublin SA

12Lut
2014
Zmiana w Zarządzie spółki Port Lotniczy Lublin SA
12-02-2014

Dariusz Krzowski zakończył swoją pracę w spółce Port Lotniczy Lublin SA. Został Dyrektorem ds. Technicznych w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej w Warszawie.

- Nie żegnam się z Lublinem, mówię tylko do widzenia. W nowym miejscu pracy będę ściśle współpracował z lubelskim portem. Postanowiłem zmienić miejsce zatrudnienia, bo propozycja z Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej była dla mnie atrakcyjna. Ponadto zaważyły względy rodzinne, mieszkam w Warszawie i od ponad 10 lat dojeżdżałem do pracy w Lublinie. Wybrałem odpowiedni moment, audyt certyfikujący potwierdził bardzo dobre przygotowanie naszego lotniska do działalności operacyjnej, wypadliśmy najlepiej w Polsce – powiedział Dariusz Krzowski.
 
Były wiceprezes Portu Lotniczego Lublin SA należał do pracowników z najdłuższych stażem. Pracę w Zarządzie PLL rozpoczął w 2004 roku, uczestniczył w pracach związanych z powstaniem największej inwestycji samorządowej Lubelszczyzny.
 
- Nie będę ukrywał, była to dla mnie przygoda życia. Przez cały ten czas wierzyłem, że uda nam się pokonać wszelkie przeszkody i z pomocą ludzi dobrej woli, zbudujemy lotnisko, tak potrzebne w rozwoju naszego województwa. Trzymam kciuki za rozwój Portu Lotniczego Lublin – podkreśla Dariusz Krzowski.
 
- Dziękuję wiceprezesowi za lata owocnej współpracy, cieszę się, że mogliśmy razem tworzyć zespół, któremu udało się otworzyć okno na świat dla mieszkańców regionu lubelskiego. Żałuję, że odchodzi doświadczony współpracownik, ale rozumiem przesłanki i jestem pewien, że będziemy mieli odtąd sprzymierzeńca w ważnej dla nas lotniczej instytucji – mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA. 
Powrót