Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Z Lublina do Bułgarii – nowe wakacyjne połączenie z Portu Lotniczego Lublin

25Kwi
2016
Z Lublina do Bułgarii – nowe wakacyjne połączenie z Portu Lotniczego Lublin
25-04-2016

Od 20 czerwca do 5 września 2016 r. pasażerowie będą mogli korzystać z nowego wakacyjnego połączenia lotniczego z Lublina do Burgas,

nadmorskiego kurortu w Bułgarii. Przewoźnikiem realizującym loty jest Small Planet Airlines. Już w tym tygodniu loty pojawią się w systemach rezerwacyjnych.

- Cieszymy się z nowego połączenia uruchomionego przez Small Planet Airlines. To pierwsze w historii naszego lotniska połączenie wakacyjne do kurortu na południu Europy, dostępne zarówno dla klientów biura podróży, jak i pasażerów indywidualnych. Bułgaria w tym roku jest hitem sezonu, sądzimy, że ten kierunek spotka się z zainteresowaniem pasażerów z naszego regionu, planujących urlop nad Morzem Czarnym – mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

Bilety na nowe połączenie, jak również wczasowe pakiety turystyczne oraz kolonie i obozy młodzieżowe samolotem do Bułgarii, będzie można wykupić za pośrednictwem biura podróży Watra Travel z Lublina. Klienci mogą także samodzielnie zarezerwować lot na stronie internetowej: www.smallplanet.aero

Połączenie na trasie Burgas – Lublin – Burgas obsługiwane będzie przez samolot Airbus A320, który z Portu Lotniczego Lublin wystartuje o godzinie 15:10, a w Bułgarii wyląduje o 18:05. Loty powrotne z Bułgarii przewidziane są na godzinę 13:30, z lądowaniem w Porcie Lotniczym Lublin o 14:20 (godziny przylotów i odlotów podane są według czasu lokalnego).

Powrót