Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Z Lublina do Antwerpii - Ruszyła sprzedaż nowego połączenia z Portu Lotniczego Lublin

25Paź
2018
Z Lublina do Antwerpii - Ruszyła sprzedaż nowego połączenia z Portu Lotniczego Lublin
25-10-2018

25 października rusza sprzedaż nowego połączenia z Portu Lotniczego Lublin. Od kwietnia 2019 r. pasażerowie będą mogli polecieć do Antwerpii. Trasa obsługiwana będzie dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki - przez belgijski oddział linii lotniczych TUIfly Pierwszy lot zaplanowany jest na 5 kwietnia 2019 r.

Rejsy wykonywane będą samolotami Embraer 190 ze 112 miejscami na pokładzie. W poniedziałki i piątki samolot z lubelskiego lotniska wystartuje o godzinie 20:15, a w Antwerpii wyląduje o 22:50. Z kolei powrót z Antwerpii w poniedziałki i piątki zaplanowany jest na godzinę 17:25, z lądowaniem w Lublinie o 19:50.

To już 14. przewoźnik, który będzie operował z Portu Lotniczego Lublin w ciągu zaledwie 6 lat od otwarcia. Przez ten czas w naszej siatce połączeń znalazło się aż 28 tras. Tym samym potwierdzamy naszą skuteczność w pozyskiwaniu nowych połączeń i mamy nadzieję, że oferta TUIfly spotka się z zainteresowaniem pasażerów. Połączenie z Antwerpią będzie doskonałym uzupełnieniem istniejących już, popularnych lotów do Eindhoven, które wspólnie tworzą interesującą ofertę lotów do  krajów Beneluxu -  mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

TUIfly Belgium jest częścią Grupy TUI, największej na świecie grupy turystycznej, posiadającej 6 własnych linii lotniczych ze 154 samolotami. Bilety można rezerwować na stronie www.tuifly.be

 

 

Powrót