Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Wygraj majówkę w Mediolanie

26Mar
2014
Wygraj majówkę w Mediolanie
26-03-2014

„Pokaż swój włoski temperament i wygraj majówkę w Mediolanie!” – pod taką nazwą Port Lotniczy Lublin, we współpracy z liniami lotniczymi Eurolot, ogłosił konkurs skierowany do mieszkańców Lubelszczyzny. Do wygrania są m.in. dwa bilety lotnicze w dwie strony do Mediolanu oraz walizki podróżne.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego filmu (max.1,5 minuty), w którym uczestnik w zabawny sposób zaprezentuje siebie oraz pokaże co oznacza dla niego włoski temperament, nawiązując do kultury Italii. Liczy się kreatywny i oryginalny pomysł.
 
Filmy trzeba dostarczyć do 18 kwietnia do Portu Lotniczego Lublin. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 kwietnia. Do wygrania są dwa bilety (w dwie strony) do wykorzystania na trasie Lublin – Mediolan – Lublin, walizki podróżne oraz zestawy gadżetów Portu Lotniczego Lublin. 
 
Loty do Mediolanu zostały uruchomione 28 lutego. Podróżni do stolicy mody mogą polecieć dwa razy w tygodniu, w piątki i niedziele. To pierwsze włoskie miasto dostępne w rozkładzie lotów Portu Lotniczego Lublin. Od 25 kwietnia z Lublina za pośrednictwem linii lotniczych Carpatair, drugim miastem dostępnym z Portu Lotniczego Lublin będzie Rzym.
 

TERMINY

Zgłaszanie filmów do konkursu: 26.03.2014r. – 18.04.2014r. do godz.16:00

Ogłoszenie wyników: 23.04.2014r.

WYMAGANIA TECHNICZNE

Długość filmu: maksymalnie 1,5 minuty

Dopuszczalne formaty filmu: AVI, MP4, 3GP lub MOV  Filmy powinny być dostarczone na nośniku CD lub DVD.

Regulamin KONKURSU
Załącznik nr 1 Dane uczestnika konkursu
 
Powrót