Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Urodzinowy Konkurs!

15Gru
2015
Urodzinowy Konkurs!
15-12-2015

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca na lotnisku? Jesteś ciekawy czym zajmuje się „follow-me” ? Marzysz, aby przejechać się wozem lotniskowej straży pożarnej? Nic prostszego! Weź udział w naszym konkursie i poczuj się jak pracownik Portu Lotniczego Lublin. Może to właśnie Ty będziesz mógł towarzyszyć pracownikom przez jeden dzień!

Laureaci zgłębią tajniki pracy: koordynatora ruchu naziemnego („follow-me”), dyżurnego operacyjnego, pracownika Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej oraz agenta ds. obsługi pasażerskiej.
 
Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy opisać lub przedstawić graficznie wydarzenie, które miało miejsce w Porcie Lotniczym Lublin w ciągu trzech lat od powstania lotniska i najbardziej utkwiło uczestnikom konkursu w pamięci. 
 
Praca konkursowa opracowana w formie tekstowej (bez grafiki) powinna mieścić się na połowie strony formatu A4, rozmiar czcionki - 12, rodzaj  czcionki - „Times New Roman”. 
 
Prac konkursowa w formie graficznej (zdjęcie, kolaż zdjęć, projekt, rysunek) wraz z ewentualnym z tekstem powinien mieścić się na jednej stronie  formatu A4 (rozmiar czcionki 12, rodzaj  czcionki „Times New Roman”). Praca konkursowa w formie graficznej powinna zawierać tytuł, tj. wskazywać jakie wydarzenie ilustruje, i może dodatkowo zawierać tekst opisujący wydarzenie. Prace konkursowe powinny być przygotowane w formie zamkniętej. (pdf, tif, jpg, png)
 
Odpowiedzi można przesyłać do 31 grudnia 2015 r. do godziny 16:00 na adres e-mail: konkurs@airport.lublin.pl, w treści wpisując imię, nazwisko, numer telefonu, a w tytule: „Konkurs urodzinowy”.
 
 
Powrót