Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Urodzinowa zagadka fotograficzna

05Gru
2013
Urodzinowa zagadka fotograficzna
05-12-2013

Od 6 grudnia rusza fotograficzna zagadka Portu Lotniczego Lublin. W Kurierze Lubelskim znajdziecie specjalne zdjęcia, które będą przedstawiały detal urządzenia/przedmiotu, znajdującego się na naszym lotnisku.

Waszym zadaniem jest odgadnięcie co może przedstawiać fotografia. Wystarczy podać nazwę urządzenia/przedmiotu i krótko opisać do czego może służyć. Uwaga! Nie ma prawidłowej odpowiedzi! Liczy się pomysł i inwencja twórcza. Jest jeden warunek: opisy  muszą dotyczyć urządzeń, które  mogą być wykorzystane  na lotnisku.  Jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów!

Na łamach Kuriera Lubelskiego pojawią się trzy fotograficzne zagadki (06 grudnia, 13 grudnia, 20 grudnia).Nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi. Przy każdej zagadce,  dwie osoby dostaną bilet do Londynu (Luton), dwie kolejne zestaw gadżetów.

Zdjęcie urządzenia w całości oraz jego nazwa zostanie opublikowana w Kurierze Lubelskim (12 grudnia, 19 grudnia, 24 grudnia).

Prawidłowe odpowiedzi nalezy przesłać na adres konkurs@airport.lublin.pl, w treści maila wpisując swoje imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
 
I zagadka

Publikacja: 6 grudnia
Odpowiedzi można przesyłać do: 11 grudnia do godziny 12:00
Rozwiązanie:12 grudnia

II zagadka

Publikacja: 13 grudnia
Odpowiedzi można przesyłać do:  18 grudnia do godziny 12:00
Rozwiązanie: 19 grudnia 

 

III zagadka

Publikacja: 20 grudnia
Odpowiedzi można przesyłać do:  23 grudnia do godziny 14:00
Rozwiązanie: 24 grudnia 

 

Za tydzień kolejna zagadka i kolejna szansa na nagrody!

 
 
Regulamin Konkursu - aktualizacja 


Urodzinowa zagadka fotograficzna

Powrót