Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Ryanair świętuje w Lublinie 250 000 pasażera

22Paź
2015
Ryanair świętuje w Lublinie 250 000 pasażera
22-10-2015

Ryanair ogłosił 22 października, że od 2012 roku przewiózł 250 000 pasażerów z/do Lublina. Polscy pasażerowie wybrali Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta.

 
250 000 pasażerem linii lotniczej Ryanair w Lublin Airport był ośmioletni Antonio Lal Fonseca, który podróżował z mamą Ewą z Londynu do Lublina. Antonio otrzymał upominki od Portu Lotniczego Lublin oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair. 
 
Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 2 połączenia z Lublina, do Londynu i nowe do Dublina, które zacznie operować od 25 października.
 
Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała w Lublinie: 
 “Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Przez okres 3 lat  przewieźliśmy 250 tysięcy pasażerów z/do Lublina. Obecnie Ryanair oferuje 2 połączenia ze stolicy województwa lubelskiego, do Londynu Stansted i Dublina, które cięszą się popularnością. 
 
Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 79 zł na podróż z Lublina w grudniu i styczniu 2016r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (26 października), do północy.” 
 
Krzysztof Wójtowicz, Prezes Portu Lotniczego Lublin powiedział: 
 “Linie lotnicze Ryanair są jednym z głównych partnerów, z którym współpracujemy od początku istnienia Portu Lotniczego Lublin. Z satysfakcją obserwujemy dynamicznie rosnącą liczbę pasażerów, korzystających z usług tego przewoźnika. Jestem przekonany, że dzisiejszy wynik będzie się szybko powiększał, zwłaszcza, że 25 października Ryanair  przywraca połączenie do Dublina, które w Lublinie cieszyło się dużą popularnością”


250 000 pasażer linii lotniczej Ryanair w Lublinie

Ryanair ogłosił 22.10.2015 r., że od 2012 roku przewiózł 250 000 pasażerów z/do Lublina.

Powrót