Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Ruszyły codzienne loty do Monachium!

27Mar
2017
Ruszyły codzienne loty do Monachium!
27-03-2017

27 marca 2017 - w Porcie Lotniczym Lublin odbył się inauguracyjny lot na trasie Monachium – Lublin - Monachium. Rejsy będą odbywały się codziennie. Połączenie realizowane jest przez linie lotnicze BMI Regional.

– To bardzo ważny kierunek, zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jaki i turystycznych. Połączenie Lublina z dużym portem przesiadkowym sojuszu Star Alliance otwiera ogromne możliwości przed naszymi pasażerami. Dzięki tym lotom mieszkańcy województwa lubelskiego bezpośrednio z Lublina zyskają bezpośrednie połączenie do ponad 100 miast w Europie, Ameryce Północnej i Azji – powiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

 

Pasażerowie będą podróżowali samolotami Embraer ERJ 145, które zabiorą na pokład 49 osób. Rozkład lotów jest dostosowany do porannej i popołudniowej fali przesiadkowej lotniska w Monachium.

 

Bilety dostępne są na stronie przewoźnika: www.flybmi.com, na stronie Lufthansy: www.lufthansa.com oraz w sieci biur podróży IATA na terenie całego kraju.

 BMI Regional

27.03.2017

Powrót