Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Ruszają wakacyjne loty czarterowe

17Cze
2015
Ruszają wakacyjne loty czarterowe
17-06-2015

17 czerwca na lubelskim lotnisku lotem do Antalyi, rozpocznie się wakacyjny sezon czarterowy. W tym roku mieszkańcy mogą skorzystać z wygodnego transportu do kurortów w Grecji (Chania) i Turcji (Antalya).

Lotnisko w tym sezonie będzie obsługiwało dwa rejsy czarterowe w tygodniu. Pierwszy samolot linii lotniczych Travel Service odleci w środę (17 czerwca) o godzinie 20:25 do Antalyi. Z kolei tego samego dnia o godzinie 20:30 Small Planet zabierze turystów do  Chanii.
 
To już kolejny sezon czarterowy, który rozpoczął się w Porcie Lotniczym Lublin. Jestem zadowolony, że nasze lotnisko daje możliwość korzystania nie tylko z rozkładowych rejsów, ale także szansę zaplanowania urlopu z bezpośrednim wylotem z Lublina - mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Portu Lotniczego Lublin.
 
Połączenia czarterowe z lubelskiego lotniska oferuje kilku touroperatorów: Itaka, Tui, Wezyr, Rainbow Tours i Neckermann. Rejsy wakacyjne przewidziane są do  23 września br.
 
Szczegóły dotyczące lotów czarterowych dostępnych z Portu Lotniczego Lublin można znaleźć na stronie internetowej: www.airport.lublin.pl po kliknięciu w baner Lato 2015.


Ruszają wakacyjne loty czarterowe

17 czerwca na lubelskim lotnisku lotem do Antalyi, rozpoczął się wakacyjny sezon czarterowy z Portu Lotniczego Lublin. Czartery do Grecji (Chania) i Turcji (Antalya) będą odlatywały w każdą środę do 23 września 2015 r.

Powrót