Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Port Lotniczy Lublin promuje wakacyjne połączenia czarterowe

17Maj
2013
Port Lotniczy Lublin promuje wakacyjne połączenia czarterowe
17-05-2013

„Lataj z Lublina” – pod takim hasłem Port Lotniczy Lublin promuje połączenia czarterowe z Lublina. Działania skierowane są do mieszkańców województwa lubelskiego planujących letni wypoczynek.

17 i 18 maja w godzinach od 11:00 do 17:00 w Galerii Orkana oraz Galerii Olimp, mieszkańcy Lublina będą mogli spotkać specjalne teamy stewardess i pilotów z Portu Lotniczego Lublin. W sobotę (18 maja) i niedzielę (19 maja) pojawią się one również na głównych ulicach Lublina. Hostessy promować będą lubelskie lotnisko, jako najlepszy wybór dla mieszkańców do wylotu na wakacyjny wypoczynek. Dodatkowo rozdawać będą ulotki z siatką połączeń, przedstawiającą kierunki lotów czarterowych i regularnych rejsów oraz drobne słodkości.

- Zależy nam, żeby jak najwięcej osób, dowiedziało się o możliwości skorzystaniaz wakacyjnych wyjazdów zagranicznych, które oferują biura podróży z naszego lotniska. To doskonała okazja, aby już dziś zaplanować wakacyjny wypoczynek - mówi Piotr Jankowski rzecznik Portu Lotniczego Lublin

Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego. Dlatego w następny weekend (tj. 25-26 maja) teamy stewardess i pilotów Portu Lotniczego Lublin pojawią się także w największych miastach regionu, m.in. w Zamościu, Chełmie czy Puławach. Akcja „Lataj z Lublina” wspierana jest również przez kampanię outdoorową. Informacja o połączeniach czarterowych pojawiła się na 50 billboardach w całym województwie lubelskim.

Akcja promocyjna będzie miała również kontynuację w kolejnych wakacyjnych miesiącach. Będą to bezpośrednie działania skierowane do podróżnych, którzy zdecydują się polecieć do ciepłych krajów z Portu Lotniczego Lublin.
Powrót