Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Port Lotniczy Lublin partnerem plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza

14Lis
2013
Port Lotniczy Lublin partnerem plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza
14-11-2013

Do 10 lutego 2014 r. internauci poprzez specjalną platformę mogą oceniać poziom usług linii lotniczych, z których korzystali w przeciągu ostatniego roku. Plebiscyt od dziesięciu lat organizowany jest przez portal Pasazer.com. W tym roku głównym partnerem jubileuszowej edycji Plebiscytu został Port Lotniczy Lublin.

W Plebiscycie „Najlepsza Linia Lotnicza 2013” czytelnicy Pasazer.com wybiorą najlepszych przewoźników lotniczych w aż pięciu kategoriach:
  1. Najlepsza linia niskokosztowa,

  2. Najlepsza linia tradycyjna na lotach krótkodystansowych,

  3. Najlepsza linia tradycyjna na lotach dalekodystansowych,

  4. Najlepsza linia czarterowa,

  5. Najlepsza linia nielatająca z Polski. 

Głosy oddawać można poprzez specjalną Platformę www.najlepszalinia.pl

- W porównaniu z poprzednią edycją Plebiscytu poszerzyliśmy listę kategorii o dwie nowe. Zadecydowaliśmy o podziale kategorii przewoźników tradycyjnych w zależności od długości rejsu. Wynika to z tego, że różnice pomiędzy ofertą na trasach krótkodystansowych, a długodystansowych są coraz większe – mówi redaktor naczelny Pasazer.com Paweł Cybulak.

Drugą nowością w tej edycji jest kategoria najlepszej linii nie oferującej lotów do Polski. Coraz więcej osób decyduje się na loty z portów zagranicznych, korzystając z większej niż w Polsce oferty kierunków. W tym roku internauci po raz pierwszy mają możliwość ocenienia także tych linii.

- To prestiżowy plebiscyt, w którym pasażerowie sami mogą decydować, jaka linia lotnicza zostanie wyróżniona. To bardzo ważne, żeby podróżni mogli wypowiedzieć się na temat jakości usług przewoźników.  Dlatego cieszę się, że w tej wyjątkowej jubileuszowej edycji Port Lotniczy Lublin jest głównym partnerem tego konkursu  – mówi prezes Portu Lotniczego Lublin Krzysztof Wójtowicz.
 
Od 4 lat działa również specjalnie powołana Kapituła, w skład której wchodzą prezesi polskich lotnisk, komentatorzy branży lotniczej, dziennikarze lotniczy oraz osoby związane z branżą lotniczą. Kapituła ta wspólnie wybiera m.in. najważniejsze wydarzenie roku, najlepszą trasę, managera, czy kampanię reklamową.

Wśród osób głosujących w Plebiscycie wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma nagrodę: tablet Iconia B1 ufundowany przez firmę Acer.

Co roku w Plebiscycie oddawanych jest ok 25 tys. głosów.
 
Powrót