Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Port Lotniczy Lublin: nowa poczekalnia klasy biznes

04Paź
2013
Port Lotniczy Lublin: nowa poczekalnia klasy biznes
04-10-2013

Od 4 października pasażerowie Portu Lotniczego Lublin mogą w komfortowych warunkach oczekiwać na odlot samolotu. Do użytku została oddana nowa poczekalnia – salon business executive lounge.

Z jej usług  mogą skorzystać bezpłatnie pasażerowie posiadający bilety w wyższych klasach rezerwacyjnych (Eurolot), posiadacze kart Priority Pass i Airport Angel. Pozostali podróżni mogą skorzystać z poczekalni po uiszczeniu opłaty w wysokości 80 złotych.

Salon BEL (Business Executive Lounge) znajduje się w hali odlotów Schengen. Salon otwarty jest zawsze w trakcie odprawy oraz na życzenie podczas obsługi samolotów dyspozycyjnych.

Salon BEL to odpowiednie miejsce do odpoczynku przed podróżą. Znajduje się tu barek samoobsługowy z bogatą ofertą zimnych i gorących napojów bezalkoholowych, przekąsek przygotowanych przez lokalnych producentów oraz napojów alkoholowych. Podróżni mogą się zrelaksować, czytając prasę lub oglądając telewizję. Poczekalnia zapewnia także komfortowe warunki do pracy. Pasażerowie mają dostęp do Internetu i podstawowych urządzeń biurowych.  

Działalność salonu BEL została zainaugurowana w piątek podczas odprawy samolotu do Gdańska. Pasażerowie, oczekujący do lot, mogli bezpłatnie skorzystać z pełnej oferty poczekalni biznesowej.

Powrót