Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Na weekend do Gdańska z Portu Lotniczego Lublin

07Maj
2013
Na weekend do Gdańska z Portu Lotniczego Lublin
07-05-2013

Ruszyła sprzedaż biletów na pierwsze krajowe połączenie lotnicze z Lublina. Od 21 czerwca za pośrednictwem linii lotniczych Eurolot, z Portu Lotniczego Lublin będzie można polecieć do Gdańska.

Eurolot przygotował wakacyjne połączenie nad polskie morze. Rezerwacja na sezonowe loty do
Gdańska z Lublina - na stronie internetowej Eurolotu www.eurolot.com - ruszyła dzisiaj. Pierwszy lot odbędzie się 21 czerwca.
Chętni będą mogli spędzić weekend nad morzem już od 125 zł, kupując bilet w dwie strony (łącznie 250 zł za przelot tam i z powrotem). Niemowlęta do drugiego roku życia podróżują z Eurolotem bezpłatnie na tej trasie, a dzieci do 15. roku życia otrzymują zniżkę. Opłata za bagaż wliczona jest w cenę biletu. Każdy pasażer może wziąć ze sobą walizkę ważącą do 23 kg i 8-kilogramowy bagaż podręczny

Linie lotnicze Eurolot zapewniają przewóz bagażu rejestrowanego i podręcznego w cenie biletu oraz dostęp do salonów business lounge na lotniskach w Polsce (w taryfie premium), poczęstunek i napoje podczas lotu.

Loty na trasie Gdańsk-Lublin odbywać się będą dwa razy w tygodniu - w piątki i niedziele. Wyloty z Gdańska o godz. 12:35, wyloty z Lublina o godz. 14:25. Podróż potrwa niecałe 1,5 godziny. Pierwszy lot już 21 czerwca.

Połączenie Lublin - Gdańsk będzie obsługiwane przez samolot ATR72, posiadający 64-66 miejsc. Jest to pierwsze połączenie Eurolotu uruchomione z Portu Lotniczego w Lublinie.

Od kwietnia Port Lotniczy Lublin jest otwarty siedem dni w tygodniu. Przewoźnicy korzystający z lotniska – Wizz Air oraz Ryaniar – zwiększyli częstotliwość lotów do Londynu. Uruchomiono także nowe połączenie. Oprócz Londynu, Oslo, Dublinu, od pierwszego kwietnia, pasażerowie mogą polecieć również do Liverpoolu.
Powrót