Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Na lotnisku sezon wakacyjny rozpoczęty!

18Cze
2014
Na lotnisku sezon wakacyjny rozpoczęty!
18-06-2014

18 czerwca na lubelskim lotnisku lotem do Chanii, rozpoczął się wakacyjny sezon czarterowy. W tym roku mieszkańcy mogą skorzystać z wygodnego transportu do kurortów w Turcji Bułgarii oraz na grecką wyspę Kretę.

Lotnisko w tym sezonie będzie obsługiwało trzy rejsy czarterowe w tygodniu. W środy przewoźnik Travel Service zabierze turystów do Antalii oraz na Kretę (lotnisko Chania). W piątek linie lotnicze Enter Air przewiozą pasażerów do bułgarskiego kurortu Burgas.
 
- Czartery są ważną częścią ruchu lotniczego, dlatego cieszę się, że mieszkańcy naszego regionu coraz częściej wybierają wycieczki z wylotem z Lublina. W tym roku oprócz znanych z poprzedniego sezonu Turcji oraz Bułgarii, oferujemy nowy kierunek – Kretę. Liczymy, że liczba pasażerów w tym sezonie, w porównaniu do poprzedniego, wzrośnie o 30% - podkreśla Krzysztof Wójtowicz, Prezes Portu Lotniczego Lublin.
 
Przed środowym pierwszym lotem na Kretę, na pasażerów, którzy wylatywali z Lublina na wakacje, czekała słodka niespodzianka.
 
Połączenia czarterowe z lubelskiego lotniska oferuje kilku touroperatorów, m.in. Itaka, Tui, Wezyr Holidays i Atur. Rejsy wakacyjne przewidziane są do końca września.
 
Szczegóły dotyczące lotów czarterowych dostępnych z Portu Lotniczego Lublin można znaleźć na stronie internetowej: www.airport.lublin.pl po kliknięciu w baner Lato 2014.


Na lotnisku sezon wakacyjny w rozpoczęty!

Powrót