Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Leć do Gdańska nad morze z Portu Lotniczego Lublin!

14Cze
2013
Leć do Gdańska nad morze z Portu Lotniczego Lublin!
14-06-2013

Port Lotniczy Lublin, we współpracy z liniami lotniczymi Eurolot, rozpoczął akcję promującą połączenia na trasie Lublin – Gdańsk. Dla mieszkańców czekają konkursy, w których do wygrania są bilety lotnicze. Pierwszy z nich ruszył 14 czerwca.

Port Lotniczy Lublin, we współpracy z liniami lotniczymi Eurolot, rozpoczął akcję promującą połączenia lotnicze na trasie Lublin – Gdańsk; Gdańsk – Lublin. Inauguracyjny lot odbędzie się 21 czerwca. Z tej okazji centrum Lublina na trzy dni zamieni się w lotnisko. Dla mieszkańców czekają konkursy, w których do wygrania są darmowe bilety lotnicze. Pierwszy z nich ruszył 14 czerwca.
W centrum Lublina (m.in. Krakowskie Przedmieście, Stare Miasto) oraz nad Zalewem Zemborzyckim pojawiły się hostessy, które informowały lublinian o wakacyjnym połączeniu do Gdańska i rozdają materiały promocyjne. Dodatkowo rozdawały specjalnie przygotowane pocztówki, które są jednocześnie kuponami konkursowymi. Hostessy będą promować nowe połączenia również w weekend (15 -16 czerwca) w godzinach od 11:30 – 15:30.
Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy wysłać unikalną kartę pocztową z wakacyjnymi pozdrowieniami z jednej z pomorskich miejscowości na adres Portu Lotniczego Lublin. Pod uwagę będą brane tylko kartki ze stemplem pocztowym z województwa pomorskiego. Wśród nadesłanych pocztówek zostaną rozlosowane nagrody, w tym 3 dwuosobowe bilety lotnicze do Gdańska oraz 5 zestawów gadżetów od Portu Lotniczego Lublin.
Unikalne karty pocztowe dostępne są również w Centrum Promocji Województwa Lubelskiego (ul. Karkowskie Przedmieście 41), Lubelskiej Informacji Turystycznej i Kulturalnej (ul. Jezuicka 1/3) oraz na lubelskim lotnisku. Pocztówki można przesyłać do 21 lipca.
Kolejnym punktem akcji będą konkursy radiowe, które rozpoczną się 17.06. Z kolei 21 czerwca, na pl. Łokietka w Lublinie mieszkańcy Lublina będą mogli poczuć się jak w terminalu. Zostanie tam ustawiona specjalnie przygotowana scenografia, w której zostaną wykorzystane nieodłączne elementy lotniczego terminalu, w tym tablica przylotów i odlotów oraz samolot, który stanie przed lubelskim ratuszem.
Regulamin konkursu „ Pocztówka znad morza”
§ 1 Postanowienia ogólne
 1. Organizatorem konkursu jest Port Lotniczy Lublin SA (ul. Króla Jana III Sobieskiego 1, 21-040 Świdnik)
 2. Fundatorem nagrody głównej i partnerem konkursu jest Eurolot SA (ul. 17 Stycznia 39, 00-906 Warszawa)
 3. Niniejszy regulamin określa zasady przeprowadzania konkursu. Postępowanie niezgodne z postanowieniami niniejszego regulaminu jest równoznaczne z rezygnacją
§ 2 Zasady konkursu
 1. Zadaniem uczestników jest napisanie wakacyjnych pozdrowień znad morza i wysłanie na adres Portu Lotniczego Lublin.
 2. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie pozdrowień napisanych na pocztówce przygotowanej specjalnie na potrzeby konkursu.
 3. Pocztówki można znaleźć w Porcie Lotniczym Lublin (ul. Króla Jana Sobieskiego III 1,Świdnik); Centrum Promocji Województwa Lubelskiego (ul. Karkowskie Przedmieście 41, Lublin) oraz w Lubelskiej Informacji Turystycznej i Kulturalnej
  (ul. Jezuicka1/3; Lublin)
 4. Wśród nadesłanych pocztówek zostaną rozlosowane 3 nagrody główne oraz 5 nagród pocieszenia.
 5. W losowaniu wezmą udział tylko pocztówki wysłane z województwa pomorskiego (liczy się stempel pocztowy).
 6. Pocztówki można wysyłać do 21 lipca 2013r. (liczy się data stempla pocztowego)
 7. Aby nadesłana pocztówka wzięła udział w losowaniu nadawca musi zaakceptować niniejszy regulaminu oraz prawidłowo wypełnić pocztówkę, czyli napisać dowolne pozdrowienia oraz podać imię i nazwisko oraz adres e-mail.
 8. Każdy uczestnik może wysłać dowolną ilość pocztówek.
 9. Pocztówki, które nie będą spełniały wyżej wymienionych kryteriów nie będą brały udziału w konkursie.
§ 5 Czas trwania konkursu
 1. Konkurs rozpoczyna się 14.06.2013r.
 2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.07.2013r.
§ 6 Nagrody
1. Trzy nagrody główne: bilet dla dwóch osób na darmowy lot (w dwie strony) na trasie Lublin-Gdańsk; Gdańsk-Lublin.
2. Pięć zestawów gadżetów przygotowanych przez Port Lotniczy Lublin.
§ 7. Postanowienia końcowe
1. Organizator zastrzega sobie prawo przesunięcia terminu rozstrzygnięcia Konkursu.
2. W uzasadnionych przypadkach Organizator może zmienić niniejszy regulamin. Zmiany do regulaminu będą wprowadzane w formie aneksów do regulaminu i będą obowiązywać od momentu umieszczenia regulaminu w zmienionej formie na stronie www.portlotniczy.lublin.pl
3. Akceptując niniejszy regulamin uczestnik zgadza się na wykorzystanie danych osobowych przez Port Lotniczy Lublin SA oraz Linie lotnicze Eurolot SA wyłącznie celach marketingowycgh.
Powrót