Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Konkurs „Podziel się z nami swoim wakacjami!” rozstrzygnięty!

06Paź
2014
Konkurs „Podziel się z nami swoim wakacjami!” rozstrzygnięty!
06-10-2014

Rozstrzygnięto konkurs „Podziel się z nami swoim wakacjami!” organizowany przez Port Lotniczy Lublin we współpracy z liniami lotniczymi Eurolot. Laureaci otrzymali dwuosobowe bilety do Mediolanu, Gdańska, Wrocławia oraz zestawy gadżetów. Podróżni wysłali łącznie blisko 400 pocztówek, na których napisali wakacyjne pozdrowienia dla Portu Lotniczego Lublin.

Konkurs miał na celu promocję połączeń lotniczych realizowanych z Lublina przez regionalne linie lotniczych Eurolot. Aby wziąć w nim udział wystarczyło wysłać unikalną pocztówkę z wakacyjnymi pozdrowieniami z województwa pomorskiego, dolnośląskiego lub terenu Włoch na adres Portu Lotniczego Lublin.
 
- Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a podróżni byli bardzo kreatywni. Wśród nadesłanych pocztówek były wiersze, rymowanki, własnoręcznie zrobione rysunki oraz krzyżówki – mówi Piotr Jankowski rzecznik Portu Lotniczego Lublin.
 
 
Nagrody główne, czyli dwa bilety (w obie strony) do Mediolanu otrzymała Barbara Jaskmanicka; dwa bilety (w obie strony) do Gdańska zdobyła Katarzyna Jóźwina; dwa bilety (w obie strony) do Wrocławia wygrała Agnieszka Reda.
 
Gadżety od Portu Lotniczego Lublin oraz Linii lotniczych Eurolot, otrzymali: Barbara Gnyp, Jolanta Szynal, Justyna Gąsiorowska, Tomasz Godziński oraz Jerzy Witoszyński.
 
Informacje dotyczące odbioru nagrody zostały wysłane na adres mailowy podany przez uczestników na kartkach pocztowych.
 
Obecnie Eurolotem podróżni z Lublina mogą polecieć do: Gdańska, Mediolanu oraz Wrocławia (loty dostępne do 24 października br.). Od 26 października Eurolot połączy Lublin z Warszawą. Wyloty z Portu Lotniczego Lublin będą od poniedziałku do soboty o godzinie 6:00, przylot do Warszawy na 6:45. Wyloty z Warszawy od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:45, przylot do Lublina 23:30.
Powrót