Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Eurolot kończy działalność

06Lut
2015
Eurolot kończy działalność
06-02-2015

Z dniem 1 kwietnia 2015 linie lotnicze eurolot.com kończą działalność przewozową

Szanowni Pasażerowie, 

w związku z decyzją linii lotniczych Eurolot o zakończeniu działalności operacyjnej na trasach własnych informujemy, że połączenia lotnicze obsługiwane przez tego przewoźnika do Mediolanu Malpensa i Gdańska będą obsługiwane do dnia 29 marca 2015 włącznie. Sprzedaż biletów na rejsy do tego dnia odbywa się normalnie na stronie internetowej przewoźnika oraz w biurach podróży. Zakup biletów na rejsy planowane dotychczas po 1 kwietnia nie jest już możliwa.

Jednocześnie informujemy, że Port Lotniczy Lublin dokłada wszelkich starań, aby połączenia do Gdańska i Mediolanu były kontynuowane przez innych przewoźników. O zmianach w tym zakresie Port Lotniczy Lublin poinformuje w odrębnym komunikacie.

Poniżej publikujemy oświadczenie linii lotniczych Eurolot.com:

 

Szanowni Państwo, Drodzy Pasażerowie,

pragniemy poinformować, że od 1 kwietnia 2015 roku zawieszamy wszystkie nasze rejsy własne, realizowane jako Eurolot. Ze względu na Państwa, naszych Pasażerów, zobowiązujemy się wykonać zaplanowane rejsy do 31 marca 2015 roku włącznie.
Pasażerowie, których rejsy nie zostaną zrealizowane po tym czasie, otrzymają 100-procentowy zwrot kosztów zakupionego biletu lub - w miarę możliwości - bezkosztową zmianę rezerwacji na przelot innym przewoźnikiem. Z każdym z Państwa będziemy się kontaktować indywidualnie. Przepraszamy za niekomfortową sytuację związaną ze zmianą Państwa planów podróży. Zrobimy wszystko, aby cały proces zmian rezerwacji przebiegał szybko i sprawnie. Postaramy się jak najszybciej przekazać Państwu kolejne szczegóły dotyczące rezerwacji – do dyspozycji jest nasze Call Center pod numerami: 801 801 740 i +48 22 275 87 40. Zapewnimy z naszej strony pełne i profesjonalne wsparcie.
Dzisiaj wprowadzamy również w naszym systemie rezerwacyjnym tzw. stop booking czyli brak możliwości rezerwacji i zakupu biletów na wszystkie rejsy Eurolotu po 31 marca 2015 roku.
Dziękujemy Państwu za wszystkie wspólne podróże na pokładach Eurolotu.

Z lotniczym pozdrowieniem,

Zarząd i Pracownicy Eurolot S.A. Powrót