Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Dodatkowe poranne połączenie do Warszawy i ponad 20 miast docelowych w Europie dostępnych 2 razy dziennie!

07Sie
2019
Dodatkowe poranne połączenie do Warszawy i ponad 20 miast docelowych w Europie dostępnych 2 razy dziennie!
07-08-2019

Już od 27 października rusza nowe, poranne połączenie z Lublina do Warszawy realizowane przez linie lotnicze LOT. Loty z Warszawy będą obsługiwane 4 razy w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, czwartki, niedziele. Dodatkowe odloty z Lublina będą odbywały się w poniedziałki, wtorki, środy, piątki.

Poranne loty zwiększają możliwość planowania podróży z LOT Polish Airlines z wylotem z Portu Lotniczego Lublin. Wraz z istniejącym codziennym popołudniowym rejsem, możliwa będzie podróż pomiędzy Lublinem a ponad 20 miejscami docelowymi w Europie nawet dwa razy dziennie. 

- Uruchomienie porannego rejsu przez LOT jest kolejnym krokiem poprawiającym ofertę dla tych pasażerów podróżujących do i z naszego regionu, którzy do tej pory rozpoczynali lub kończyli swoją podróż na lotnisku w Warszawie, dalej podróżując samochodem lub innymi środkami komunikacji. Dobre wyniki rejsu popołudniowego potwierdziły, że wspólnie z PLL LOT jesteśmy w stanie skutecznie zmienić ten ruch na ruch przesiadkowy przez Lotnisko Chopina w Warszawie. Jestem przekonany, że rozbudowana oferta naszego narodowego przewoźnika w znacznym stopniu przyczyni się do poprawy dostępności komunikacyjnej miasta i regionu, bardzo ważnej dla biznesu, ale też dla pasażerów podróżujących w innych celach - mówiKrzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

Aktualny rozkład i rezerwacje biletów dostępne na stronie www.lot.com

 
Powrót