Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Strefa zastrzeżona

Punkty handlowe (duty free)

aelia_df

Aelia posiada w ofercie pełną gamę tradycyjnego asortymentu duty free. Można znaleźć tu perfumy oraz kosmetyki znanych i cenionych na całym świecie marek, szeroki wybór alkoholi zarówno zagranicznych jak i tradycyjnych polskich, a także słodycze. Sklep oferuje bogaty wybór produktów prezentowanych w atmosferze luksusu i relaksu. Wyróżnikiem Aelii jest obsługa na najwyższym poziomie, która zawsze służy pomocą i profesjonalną poradą.

discover
To wyspecjalizowana sieć adresowana do klientów chcących przed wylotem kupić pamiątkę z podróży. W sklepach Discover turyści mogą kupić pamiątki związane z Polską, jeśli nie zdążyli tego zrobić przed wylotem do domu, jak również upominki dla bliskich – eleganckie pióra, długopisy, kryształy, bursztyny, a także alkohole, słodycze i tradycyjne polskie specjały. Discover oferuje również akcesoria potrzebne w czasie podróży (poduszki podróżne, kłódki, plecaki, walizki) oraz upominki dla najmłodszych - pluszaki, figurki, gry, zabawki.

Punkt gastronomiczny

bussinesshark
Business Shark Pub & Restaurant – oryginalne drinki i doskonała, międzynarodowa kuchnia Pub & Restaurant Buisness Shark to bogata oferta dla podróżujących – śniadania, lunch, proste i szybkie posiłki, ale także wykwintne dania dla Klientów klasy business. To również profesjonalna obsługa, przytulne i eleganckie wnętrza dające wyjątkowy komfort i odprężenie przed podróżą.
Powrót