Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Strefa ogólnodostępna

Punkt gastronomiczno-handlowy

1minute

1 Minute to nowoczesna marka, kojarząca się z szybką i miłą obsługą, z punktami mieszczącymi się tam gdzie się znajdujesz, w drodze do pracy, domu czy w podróży. Skierowana do grupy aktywnych ludzi zarówno młodych jak i starszych, oferując szeroki asortyment produktów. Począwszy od art. spożywczych i napojów, alkoholu, pieczywa, towarów codziennego użytku - gazet, papierosów, baterii, art. higienicznych i chemicznych, poprzez nabiał, świeże kanapki i sałatki, ciastka i lody, a kończąc na ciepłych daniach fast food, gorącej kawie i herbacie oraz oferowanych pod marką własną hot-dogów i zapiekanek.

Punkty gastronomiczne

odlotcaffee

Odlot Caffe to mała, klimatyczna kawiarnia, której głównym produktem jest kawa z włoskiej palarni Manuel Caffe. W ofercie znajduje się również szeroka gama smakowych herbat i czekolad na gorąco oraz różnorodne napoje i słodycze. W menu znajdują się również przyrządzane na miejscu przekąski ciepłe: tortilla, zapiekanki, kanapki, tosty. W sprzedaży dostępne są dostarczane codziennie świeże wyroby cukiernicze i piekarnicze.

Perfumeria

aeliabeauty

Perfumeria Aelia Beauty oferuje ekskluzywne perfumy i kosmetyki w cenach wolnocłowych. Sklep dostępny jest dla wszystkich osób, nie tylko pasażerów linii lotniczych. 

Kantor wymiany walut

ice

ICE jest jednym z największych detalicznych operatorów walutowych na świecie, o łącznym rocznym obrocie grupy powyżej US 1,8 miliardów dolarów. Posiada obecnie ponad 300 oddziałów i działa w ponad 65 portach lotniczych na czterech kontynentach.

Kiosk prasowy

relay

Sieć Relay to największa sieć sprzedaży detalicznej prasy, zlokalizowana w węzłach komunikacyjnych typu dworce, lotniska, stacje metra, posiadająca ponad 1100 sklepów na całym świecie i ponad milion klientów dziennie, którzy kupują prasę, książki, upominki z podróży. 

Wypożyczalnie samochodów

avis

Avis Rent system Car, LLC , znany bardziej jako Avis to amerykańska druga w świecie pod względem wielkości firma wynajmu samochodów. Avis jest wiodącym dostawcą usług w segmencie komercyjnej obsługujących klientów w portach lotniczych na całym świecie.

auropcar

Europcar to jedna z największych międzynarodowych sieci wynajmu samochodów, posiadająca przedstawicielstwa we wszystkich większych miastach i na wszystkich międzynarodowych lotniskach w Polsce. Oferta obejmuje krótko i średnioterminowy wynajem samochodów osobowych i dostawczych.

hertz

Firma Hertz powstała w USA w 1918 roku. Od wielu lat jest światowym liderem branży wynajmu samochodów. Oprócz wynajmu firma oferuje także leasing samochodów oraz sprzedaje samochody używane.

EASYCAR

EASYCAR to prosty wynajem samochodu. Niezawodność, przejrzyste warunki, dobrze wyposażone auta oraz elastyczna i życzliwa obsługa. EASYCAR to wypożyczalnia, do której klienci wracają. Wejdź na www.easycar24.pl lub zadzwoń 604 29 19 29 (czynne 24/7)

Odkryj-Auto jest jedną z najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce zajmująca się wynajmem samochodów.  Wypożyczalnia Odkryj-Auto oferuje swoim klientom szeroką gamę modeli samochodów od tych najmniejszych po samochody klasy premum w konkurencyjnych cenach. Rezerwacji samochodów można dokonać na stronie internetowej www.odkryj-auto.pl

panek

Firma Panek S.A. działa na rynku wynajmu samochodów oraz zarządzania flotą pojazdów od 2000 roku. Obecnie Panek S.A. posiada ponad 500 samochodów, oraz 34 punkty wynajmu, co daje najszersze pokrycie terytorialne wśród wypożyczalni działających na terenie Polski. Klientami firmy są zarówno klienci prywatni jak i korporacyjni. Wszystkie auta znajdujące się w naszej flocie to wyłącznie samochody nowe lub do 3 lat, od małych samochodów osobowych po dostawcze busy.

Naszym Klientom oferujemy przejrzyste zasady wynajmu samochodów. Nasz regulamin jest jasny i korzystny dla osoby wynajmującej samochody.  Do tego proponujemy konkurencyjne ceny i liczne promocje oraz rabaty dla stałych klientów, dzięki którym bez obaw o koszty możesz cieszyć się jazdą najwyższej klasy samochodami, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

CarFree oferuje wynajem  samochodów bez kaucji, bez limitu kilometrów oraz opłat przygotowawczych.Świadczymy usługi na terenie całego kraju, posiadamy oddziały zlokalizowane na wszystkich lotniskach w Polsce oraz większości miast. Nasza flota składa się z samochodów różnych segmentów, dlatego każdy klient może znaleźć odpowiednie dla swoich potrzeb.
Zapraszamy do rezerwacji na stronę www.carfree.pl lub infolinię całodobową + 48 794 500 550.

 

 
Powrót