Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Dojazd

Samochód

Położenie geograficzne to jeden z atutów Portu Lotniczego Lublin. Dzięki niemu dojazd do lotniska jest bardzo łatwy. Odległość portu od głównych miast Lubelszczyzny umożliwia dojazd samochodem w czasie krótszym (nie bez znaczenia na koszty) niż do innych lotnisk położonych np. w Warszawie, Modlinie czy Rzeszowie.

 

Sprawdź jak daleko jest z twojej miejscowości do Portu Lotniczego Lublin

 

 

Pociąg

szynobus

Połączenia kolejowe na trasie Lublin Główny - Lublin Północny - Świdnik Miasto - Lublin Airport i na trasie Lublin Airport - Świdnik Miasto - Lublin Pólnocny - Lublin Główny są zawieszone do dnia 29.08.2020

 

 

POLREGIO

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych www.rozklad-pkp.pl www.portalpasazera.pl https://kup.biletregionalny.pl oraz na tablicach informacyjnych na stacjach i przystankach kolejowych.

 

Autobus

Autobusy podjeżdżają pod Halę Odlotów, natomiast odjazdy odbywają się spod Hali Przylotów.

Bilety do nabycia u kierowcy autobusu.

 

Przewozy24.pl

Od dnia 02.03.2017r. przewozy24.pl świadczą usługi bezpośrednich połączeń autobusowych z/do Lublina z/do Portu Lotniczego Lublin 

 

Kliknij, aby zobaczyć rozkłady jazdy.

(lipiec-sierpień)

 

Taxi

Obsługę TAXI w zakresie indywidualnego przewozu osób zapewniają rekomendowane przez Port Lotniczy Lublin korporacje taksówkowe.
Przed budynkiem terminalu nie ma tradycyjnego postoju taxi. Pasażer, który będzie chciał odjechać z lotniska taksówką rekomendowanych korporacji powinien zgłosić się do stanowiska przywoławczego w terminalu.
Na teren lotniska będą wpuszczane jedynie samochody należące do wyłonionych w konkursie korporacji oraz taksówki, które zostały zamówione indywidualnie przez pasażerów. Te ostatnie, podjadą jedynie na chwilę pod terminal, żeby zabrać pasażerów. Nie będą mogły natomiast oczekiwać na potencjalnych klientów.
 
Wyłonienie przez Port Lotniczy Lublin rekomendowanych korporacji gwarantuje stałą cenę za kilometr.


Rekomendowane korporacje taksówkowe

Nazwa

Numer telefonu

Zamówienia on-line

DAMEL TAXI
(również przewóz osób niepełnosprawnych)

+48 81 533 33 33

+48 81 191 99

+48 81 196 26

www.taxiwlublinie.com

iTAXI 

+48 737 737 737

 

Aplikacje:

Android

Apple

Microsoft

https://itaxi.pl/w-calej-polsce/taxi-lublin/

Powrót