Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

Business Executive Lounge

Business Executive Lounge znajduje się w strefie odlotów Schengen zaraz za kontrolą bezpieczeństwa. Salon otwarty jest 7 dni w tygodniu między godzinami 4.00-22.00. Pasażerowie mogą oczekiwać na odlot samolotu w komfortowym pomieszczeniu w miłej i spokojnej atmosferze.

Business Executive Lounge oferuje bogatą ofertę zimnych i gorących napojów bezalkoholowych, przekąsek przygotowanych przez lokalnych producentów oraz napojów alkoholowych. Dostępna jest także prasa lokalna i międzynarodowa, dostęp WI-FI do Internetu, telewizja z kanałami informacyjnymi polskimi i zagranicznymi, a także system aktualnych rozkładów lotów.

 

Regulamin Business Executive Lounge:

Dzieci poniżej 3 roku życia nie ponoszą kosztów wstępu i mogą przebywać w salonie tylko pod opieką osób dorosłych. Za dzieci powyżej 3 roku życia obowiązuje opłata jak za osobę dorosłą. Napoje alkoholowe dostępne dla osób od 18 roku życia. W salonie obowiązuje całkowity zakaz palenia. W hali odlotów znajduje się kabina dla osób palących.

Do korzystania z Poczekalni Biznesowej zapraszamy pasażerów posiadających ważne karty lojalnościowe - Priority Pass, Lounge Club, Lounge Key, Dinners Club i Dragon Pass.

Klienci indywidualni uiszczają opłatę jednorazową w wysokości 80 zł brutto. Obowiązuje 30% zniżka w przypadku zorganizowanych grup (minimum 4 osoby). Płatności można dokonać kartą lub gotówką po wejściu do Poczekalni Biznesowej.

 

Business Executive Lounge:

Tel.: +48 81 458 1454
E-mail: bel@airport.lublin.pl

 

Powrót