Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontrast

Kontrast

Zmień język

NOWE POŁĄCZENIE Z LUBLINA: Barcelona

17Sie
2016
NOWE POŁĄCZENIE Z LUBLINA: Barcelona
17-08-2016

Linie lotnicze Small Planet ogłosiły nowe połączenie z Portu Lotniczego Lublin. Od 29 grudnia 2016 roku z Lublina będzie można polecieć do Hiszpanii. Rejsy do Barcelony, będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele.

 Już w tym tygodniu bilety pojawią się w systemie rezerwacyjnym na stronie www.smallplanet.aero
 
– Krok po kroku rozwijamy i modyfikujemy siatkę połączeń z Lublina bazując na sygnałach, które otrzymujemy od naszych pasażerów i biur podróży. Jestem przekonany, że nowe połączenie do stolicy Katalonii spotka się z zainteresowaniem osób, dla których Barcelona będzie celem turystycznym, jaki biznesowym – mówi Krzysztof Wójtowicz prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.
 
Loty będą odbywały się w czwartki i niedziele (brak lotów 1 i 8 stycznia 2017 r.). Połączenie obsługiwane będzie przez samolot Airbus A320, który z Portu Lotniczego Lublin wystartuje o godzinie 16:30 (w czwartki) / 17:30 (w niedziele), a w Barcelonie wyląduje o19:25 (w czwartki) / 20:25 (w niedziele). Loty powrotne z Barcelony przewidziane są̨ na godzinę̨ 20:15 (w czwartki) / 21:15 (w niedziele) z lądowaniem w Porcie Lotniczym Lublin o 23:10(w czwartki) / 00:10 (w poniedziałek). 
 
- Bardzo cieszymy się ze współpracy z Portem Lotniczym Lublin oraz z możliwością wspólnego rozwoju siatki połączeń. Uważamy, że nowe połączenie obługiwane komfortowymi samolotami wyposażonymi w nowe fotele Recaro oraz system rozrywki pokładowej będzie docenione przez pasażerów. Jest to pierwsze połączenie Small Planet Airlines dostępne w 3 klasach rezerwacyjnych w tym w klasie Premium oferującej najwyższą jakość obsługi porównywalną z klasą biznes u przewoźników tradycyjnych – dodał Jarosław Jeschke CEO Small Planet sp z o.o.
 
Bilety można rezerwować przez stronę internetową przewoźnika: www.smallplanet.aero, stronę internetową Portu Lotniczego Lublin: www.airport.lublin.pl lub w biurach podróży.
Powrót